Proje Uygulama

İhsan Bilişim, Digital Signage projeleri kapsamında ekranların yer tespitlerinin yapılması, ekranların, medya player’ların, askı aparatlarının, uzak mesafe aktarıcı cihazların  tedariği, montajlarının, testlerinin yapılması ile ilgili altyapının kurulması konularında anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Network Diagram

 

İç ve Dış Mekan Bilgilendirme Panoları

Geleneksel reklam panolarının yerine, medya dosyalarının network/internet üzerinden gönderildiği veya USB ile medya yüklenebilen, full veya bölünebilir ekran, haftalık zaman planlamalı, bir video, bir resim, kayan yazı olan endüstriyel LED ekranlardır.


Devamı

Dokunmatik (Touch) Bilgilendirme Panoları

Dokunmatik ekranlar ile yaptığınız sunumlar çok daha akıcıdır ve gözden kaçmaz. 17” ile 82” boyutlarında sunulan TOUCH; Totem, Kiosk, Frame ve Sehpa modelleri ile oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.Devamı

Toplantı Salonu ve Sınıf Kapı Panoları

Toplantı salonu, sınıf, otel veya ofis kapılarında bilgilendirme amacı ile kullanılır. Lokal network üzerinden kablolu/kablosuz bağlantı ile güncellenmektedir. Yatay/dikey kullanılabilir. Ücretsiz yazılımı ile video, resim, power point resimlerini, dakika bazında haftalık planlamalı gösterebilir.

Devamı

Kurumlara Özel Yazılımlı Kiosk Çözümleri

Kiosk modeli, kuruma özel renk ve Logolu olarak da üretilmektedir. Özel yazılımı ile kullanım kolaylığı sağlayan farklı uygulamalar sayesinde, ziyaretçilere yönelik katalog ve detay bilgi için kullanılmaktadır. 17", 19" ve 23" ekran boyutlarında tasarlanan Kiosk'ların dokunmatik modelleri oldukça rağbet görmektedir.

Devamı